• دوشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 985-1492-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

مهمترین مطالبه البرز از معاون اول رئیس جمهور محقق شد

نماینده عالی دولت در استان البرز از تحقق مهمترین مطالبه استان در سفر معاون اول رییس جمهور به البرز خبر داد و گفت: ظرف کمتر از دو روز پس از سفر دکتر جهانگیری دستور راه اندازی پروازهای مسافربری فرودگاه پیام توسط هیات دولت صادر شد.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، عزیزاله شهبازی با اعلام این خبر گفت: متعاقب دعوت از مسئولان ملی به البرز، مطالبات استان به صورت دقیق، نظام مند و تخصصی طرح شده و پاسخ درخوری نیز دریافت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون نگاه ملی در مسیر عمران و آبادانی البرز، همراه و پشتیبان است، ادامه داد: پس از دستاوردهای سفر رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان، اکنون شاهد تحقق مطالبه مردم البرز از سفر معاون اول رییس جمهور هستیم.

شهبازی گفت: تنها دو روز پس از حضور معاون اول رییس جمهور در البرز اکنون شاهد مصوبه هیات دولت مبنی بر راه اندازی فرودگاه مسافربری پیام هستیم.

وی افزود: این ظرفیت ارزشمند که پدافند غیرعامل برای فرودگاه های مهرآباد و امام خمینی(ره) نیز محسوب می‌شود علی رغم صرف اعتبارات قابل توجه، بلاتکلیف مانده بود .

استاندار البرز اضافه کرد: طی سفر دکتر جهانگیری و با ارائه گزارشی دقیق از ظرفیت‌ها و اهمیت این فرودگاه، دستور آغاز پروازهای مسافربری و آموزشی با مصوبه هیات دولت صادر شد.

وی گفت: اکنون این فرودگاه علاوه بر اینکه مهمترین فرودگاه کارگو کشور محسوب می‌شود در حوزه مسافربری و آموزشی نیز فعالیت می‌کند.

شهبازی افزود: البرز در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبري جهت اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی با اهتمام ویژه‌ای برای بهره برداری از فرصت‌های مغتنمی همچون فرودگاه پیام و مواردی از این دست پیشتاز است.

وی عنوان کرد: اقتصاد مقاومتي يعني استفاده بهينه از فرصت‌هاي مغفول، از این رو در البرز عزمی جدی برای شکوفایی ظرفیت‌ها شکل گرفته و دولت نیز به تمامی مطالبات حساب شده استان پاسخ حکیمانه داده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: