• سه شنبه ۲۲ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 985-1397-5
  • خبرنگار : 58004
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه البرز

صریح مثل دادستان فردیس؛

اگر قصد خدمت ندارید برای فردیس داستان درست نکنید

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس با اشاره به روند انتخاب شهردار فردیس در توصیه به افرادی که قصد تصدی شهرداری این شهر را دارند گفت: ‌فضای فردیس برای تخلفات شهری به شدت بسته و تحت کنترل و بی رحمانه است، اگر قصد خدمت ندارید برای خودتان و ‌خانواده خودتان و مردم فردیس داستان و ‌برای دادسرا هم پرونده درست نکنید.

حسن جهانشاهلو درباره روند انتخاب شهردار فردیس در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

این روزها اعضای محترم شورای شهر فردیس و فعالان عرصه خبر جوی در شهرستان در خصوص انتخاب شهردار ایجاد کردند که فضای جامعه ملتهب و مردم نگران هستند.

چند نکته را از حیث وظیفه مدعی العموم بودن اعلام کنم

۱- اعضای شورا در انتخاب شهردار فعال دارای اراده کامل هستند و نباید تحت تاثیر هیچ اداره‌ای، ارگانی، شخصی یا مسئولی قرار گیرند.

  ۲- هیچ اداره‌ای، ارگانی، شخصی، نماینده‌ای، مسئولی حق دخالت و‌ اعمال نظر در خصوص گزینه‌ها ندارند.

  ۳- تک تک اعضای شورا پاسخگوی انتخاب نهایی اعضای شورا در مقابل مردم خواهند بود و موضوع عدم توانایی شهردار، نداشتن اختیار در تصمیم گیری و حق انتخاب از سوی اعضا پذیرفته نخواهد شد.

  ۴- این گونه اقدامات تبلیغی را کنار بگذارند و زودتر شهر را از بلاتکلیفی دو ساله که از عدم همدلی اعضا ایجاد شده است نجات دهند.

  ۵- یک پیشنهاد و ‌توصیه هم به افرادی که قصد تصدی شهرداری فردیس را دارند دارم اینجا فردیس است دسترسی فردیسوندان به مدعی العموم به وسیله فضای مجازی بلاواسطه است اخبار و ‌اطلاعات متعددی در دسترس است و ‌فضای فردیس هم برای تخلفات شهری به شدت بسته و تحت کنترل و بی رحمانه هست اگر قصد خدمت ندارید برای خودتان و ‌خانواده خودتان و مردم فردیس داستان و ‌برای دادسرا هم پرونده درست نکنید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: